• צפריר שוראקי

מאמן ויועץ עסקי שיעזור לך לחשב מסלול חדש לעסק שלך

הרעיון לשכור מאמן ויועץ עסקי הוא מחשבה מפחידה לרוב עבור רוב בעלי העסקים בישראל. כולנו כל כך מפחדים להעסיק מישהו שאנחנו לא מכירים, מהמחשבה לבקש עזרה, ומהפחד שישפטו אותנו. שכירת מאמן ויועץ עסקי היא כמו להודות בפני העסק שלך שאתה צריך עזרה ושאינך יכול לעשות זאת בעצמך. אך לא זו כוונת המשורר.

אבל ביננו העסקה של מאמן ויועץ טוב יכולים להיות נכס שלא יסולא בפז לעסק שלך תראה זאת כהשקעה חשובה ולא הוצאה כמו שאתה חושב.

מאמן ויועץ עסקי יכול לעזור לך לזהות אזורים שבהם אתה זקוק לשיפור ולאחר מכן לספק הנחיות

קבל כמה תובנות להתלבטות שלך

1. מדוע כדאי לשכור מאמן ויועץ עסקי?

אני חושב שכדאי להזמין מאמן ויועץ עסקי כי הם מסוגלים לעזור לך לחשב מסלול חדש לעסק שלך. מאמן ויועץ עסקי יכולים לעזור לך למצוא דרכים חדשות להרוויח כסף, להקים עסק ולמצוא דרך לשפר את השיווק שלך. הם יכולים גם לעזור לך ליצור אסטרטגיה וליצור תוכנית ליישום הרעיונות שלך. מאמן ויועץ עסקי גם יוכלו לעזור לך להגדיר יעדים ולהבין כיצד להשיג אותם. מאמן ויועץ עסקי יכולים לעזור לך למצוא דרך להפוך את העסק שלך ליעיל ורווחי יותר.

Photo by fauxels: https://www.pexels.com/photo/photo-of-people-near-wooden-table-3184418/
ביחד זה יותר ממושלם

2. כיצד לחשב מסלול חדש עבור העסק שלך

הדרך הטובה ביותר לחשב מסלול חדש עבור העסק שלך היא להשתמש בתוכנית עסקית חדשה, להכיר את קהל היעד שלך לעומק ולהפתח לעולמות חדשים. עולמות התוכן והשיווק הדיגיטלי יכול לעזור לך להגיע לקהלים חדשים ולקוחות משלמים. לפעמים אנשים מחפשים ערך למוצר, ערך שישכנע אותם למה הם צריכים את המוצר שלך ולא המוצר משכנע אותם לקנות. תדאג להתחדש ולהיות מעודכן בנושאים של שיווק ומכירות לקהלים חדשים3. את מי להעסיק כמאמן ויועץ עסקי?

אם אתם מחפשים מאמן ויועץ עסקי שיעזור לכם לחשב מסלול חדש לעסק שלכם, כדאי שתחפשו מישהו שיש לו ידע וניסיון עצום. העסקה של מאמן ויועץ עסקי יכול לעזור לכם רבות כי אתם מקבלים 2 במחיר של אחד.

אימון יכול לעזור לך באופן אישי להגיע לתובנות חדשות ולפרוץ גבולות אישיים, ויעוץ יעזור לעסק שלך להתרומם אל על.

מאמן ויועץ עסקי בעל ניסיון רב יוכל לעזור לכם להבין מה עליכם לעשות על מנת להצליח בעסק שלכם.

צפריר שוראקי מאמן ויועץ עסקי וזכיין של תות תקשורת ותוצאות של אלון גל, יש לו ניסיון רב בעסקים שהקים והניסיון שלו ב-15 שנים האחרונות יכולות להיות שימוש עם תועלות כדי לעזור לכם להצליח בעסק שלכם.


 צפריר שוראקי בחדר האימון וייעוץ עסקי משפחתי כלכלי
צפריר שוראקי בחדר האימון

4. מסקנה

הדרך הטובה ביותר לקבוע את המסלול החדש של העסק שלך היא לחשב מה העסק שלך יכול לעשות עם שולי הרווח הנוכחיים שלו. כדאי גם לשקול את הזמן שתוכל להקדיש לעסק שלך. ברגע שיש לך את שני המספרים, תוכל לקבוע כמה יעלה המסלול החדש. חשוב לקחת בחשבון את כל השינויים שעשויים לבוא עם המסלול החדש כמו גדילת העסק, הגדלת הפרסום וכדומה.

כדאי לקחת בחשבון גם את ההזדמנויות האפשריות שהמסלול החדש עשוי לספק. למשל, אם אתם שוקלים מסלול חדש כי יש לכם תחרות רבה, אולי שווה את הזמן לקחת בחשבון שהמסלול החדש יספק שוק חדש לעסק שלכם. או להכניס ערך למוצר או לשירות שלכם וככה להיכנס לקהל חדש ומשלם.------------------------------


0 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול